Vizitka

Sedež

Cankarjeva ulica 9a
6000 Koper

Podatki

DŠ 47342617
MŠ 5828147000
TRR SI56 1010 0003 5691 339,
Banka Intesa Sanpaolo d.d.

Urnik

REDNI URNIK (1. september – 30. junij)

Ponedeljek: 14.00 – 18.00
Sreda: 12.00 – 16.00
Petek: 14:00 – 18:00
Sobota: 15.00 – 19.00
Nedelje in prazniki zaprto

POLETNI URNIK (1. julij – 31. avgust)

Torek in četrtek: 14.00 – 18.00

Neja Slokar

Predsednica društva

email: neja.slokar@ksok.si

Aljaž Novak

Stik z javnostmi, vodja resorja za kulturo

email: aljaz.novak@ksok.si
pr@ksok.si
kultura@ksok.si

Valentina Novak

Članica upravnega odbora, programska vodja

email: valentina.novak@ksok.si
blagajnik@ksok.si

Marko Krmac

Čaln upravnega odbora, vodja resorja za izobraževanje

email: marko.krmac@ksok.si
izobrazevanje@ksok.si

Ines Fabris Piščanec

Članica upravnega odbora, vodja resorja za šport, vodja resorja za zdravje

email: ines.fabris.piscanec@ksok.si
sport@ksok.si
zdravje@ksok.si

Jure Klepač

Član upravnega odbora, svetnik v Svetu Zveze ŠKIS in ŠOLS

email: jure.klepac@ksok.si

Aleks Markovič

Članica koprske dijaške sekcije, sekretarka

email: aleks.markovic@ksok.si
sekretar@ksok.si

Črt Markočič

Tajnik

email: crt.markocic@ksok.si

Lea Prodan

Vodja info točke

email: lea.prodan@ksok.si

Eva Keber

Predsednica Nadzornega odbora

email: eva.keber@ksok.si

Nicole Tomšič

Članica Nadzornega odbora

email: nicole.tomsic@ksok.si

Zala Starc

Članica Nadzornega odbora

email: zala.starc@ksok.si

Kontakt

Stopi z nami v kontakt!

Pridruži se nam, z veseljem ti bomo svetovali…